Якісна перетяжка м’яких меблів

Перетяжка стає все більш популярним способом зробити меблі привабливими і створити абсолютно новий і ексклюзивний варіант, якого просто не існує на просторах меблевого ринку. Але це можливо, тільки лише за умови, що послуга виконана якісно. У цьому випадку на якість готового результату впливають: фахівці, які виконують роботу, матеріали і інструменти, які вони використовують.

Якісна перетяжка м'яких меблів
Переваги Kosair в якісній перетяжці м’яких меблів

Компанія Kosair надає клієнтам широкий асортимент кольорів і фасонів оббивних тканин, а також висококваліфікованих фахівців, які допоможуть вам правильно оцінити тканини, розкажуть основні характеристики та експлуатаційні властивості і виконають саму роботу бездоганно, враховуючи безліч нюансів, щоб «обновка» радувала ваші очі ще довгі роки.

Якісна перетяжка м’яких меблів охоплює кілька етапів:

  • Розбір об’єкта на комплектуючі частини;
  • Заміна внутрішнього наповнення і деталей комплектації;
  • Реконструкція корпусних частини;
  • Перетяжка м’яких меблів, в разі потреби: часткова або повна;
  • Збірка готового виробу.

Kosair застосовує для якісної оббивки меблювання технічні та облицювальні сертифіковані матерії, які поставляються відомими виробниками України, Німеччини, Італії, Ізраїлю та Бельгії.

  • Технічні тканини, а саме бязь, льон, рогожка необхідні для того, щоб створювати прошарок між оббивкою, набивочним й формуючим матеріалами, їх залучають в якості набивочного і прокладочного матеріалів для певних частин меблів і фурнітури, для оббивки прихованих частин, захищаючи меблевий виріб від стирання і продовжуючи термін його служби.
  • Облицювальні тканини, такі як: флок, велюр, гобелен, жакард, створюють зовнішній вигляд. В їх основі використовуються натуральні і штучні волокна.

Якісна перетяжка м’яких меблів в Києві від Kosair перетворює непривабливі предмети інтер’єру в справжні витвори мистецтва. Ми готові братися за завдання будь-якої складності в максимально короткі терміни, даруючи посмішку вам і нове життя вашим меблям.