Ремонт і реставрація м’яких меблів

Kosair – місце, де триває історія меблів, де вона оновлюється і знаходить нові роки життя. Основним принципом, який застосовується в ремонті і реставрації м’яких меблів вважається збереження не тільки художніх особливостей, а й патини часу. У питаннях пов’язаних з антикварними меблями завжди важливо мати досвід, тому що зіпсувати такі меблі – помилка, яку неможливо пробачити, адже так меблі втрачають свою цінність та унікальність. Грамотність в техніці та педантичність в роботі завжди повинні переважати, коли справа стосується старовинних предметів. Крім того, важливо залишити сліди від реставрацій, проведених в старовину, оскільки вони є частинкою історії.

Ремонт і реставрація м’яких меблів

Є кілька етапів ремонту і реставрації м’яких меблів:

  • Перетяжка та реставрація м’яких меблів. У разі неминучості повної заміни оббивки, наші ліцензовані фахівці підберуть максимально відповідну за фактурою, кольором і властивостями оригіналу тканину, при необхідності вдадуться до штучного зістарювання або застосують інші можливі реставраційні прийоми. На нашому досвіді найчастіше виникає необхідність лише в оббивці меблів.
  • Відновлення окремих деталей старовинних і антикварних меблів. Ремонт і реставрація зламаного або непривабливого комплектування м’яких меблів завжди в пріоритеті, якщо це можливо.
  • Оновлення позолоти, різьблення та інших деталей на твердих частинах м’яких меблів. Зміни індивідуальних особливостей меблів під час професійної реставрації вважаються неприпустимими, тому хімічні реактиви або синтетичні матеріали спеціально не використовують.
  • Профілактична обробка м’яких меблів пригальмовує руйнування матеріалів та їх з’єднань, включаючи в себе очищення від забруднень, дезінфекцію, зміцнення кріплень і деяких інших елементів.
  • Реконструкція меблів. Відновлення втраченої фурнітури або декору зі збережених залишків за допомогою фотографій або описів.

Таким чином, ремонт, реставрація м’яких меблів в Kosair – це неймовірний процес, мета, якого підкреслити розкіш старовинних експонатів, не зробити їх новими, а полагодити і призупинити руйнування.