Ремонт і реставрація меблів

Меблі можна розділити на м’які та корпусні. Якщо раніше ми частіше розповідали про м’які меблі, то ця стаття присвячена саме корпусним. Вони складаються з окремих жорстких частин і це одна з відмінних рис таких предметів меблювання. Оскільки вони часто використовується в побуті, внутрішні деталі для кріплення, механізми та покриття матеріалів зношуються і стають непридатними до експлуатації. Ремонт і реставрація меблів професіоналами майстерні «Kosair» подарує їм чудовий вигляд і надійну багаторічну функціональність.

Ремонт і реставрація меблів
Складові корпусних меблів

Існує велика варіативність комплектацій меблів такого плану, але в основному, їх збирають з дерев’яних частин, а також оснащують трансформуючими/висувними механізмами та стаціонарними елементами фурнітури (ручками, петлями, засувками, замками й роликами).

Процес ремонту і реставрації дерев’яних меблевих конструкцій поділений на етапи та вимагає суворого дотримання технології:

  • Для початку, існує необхідність очистити поверхню від старого покриття, це процедура здійснюється або вручну – наждачним папером, або механічно – шліфувальною машиною.
  • Далі відбувається підготовка меблів до фарбування (вирівнюється поверхня і наноситься ґрунтовка).
  • Найважливішим етапом є нанесення лакофарбового покриття. Гладкість фарбування, текстура, відтінок, а найголовніше стійкість покриття до впливу факторів зовнішнього середовища і часу будуть на пряму залежати від того, наскільки професійно до цього завдання поставитися.

Послуги Kosair для тих кого цікавить перетяжка та реставрація меблів в Києві:

  • відновлення функціональності та лагодження будь-яких несправностей складових елементів і фурнітури (відновлення каркасу, регулювання роботи дверей, ящиків, замків і ручок);
  • шліфування і вирівнювання поверхонь (видалення тріщин, подряпин, відколів на поверхні);
  • художні роботи: фарбування, полірування та декорування різними техніками.

Основне завдання будь-яких меблів – це створювати затишок і формувати навколишнє середовище людини, тим самим впливаючи на його художні смаки та естетичні запити, тому в основі всього знаходиться краса. Якщо щось виходить з ладу, в компанії Kosair діє ремонт і реставрації меблів.