Ремонт старих м’яких меблів

Наявність м’яких елементів – головна відмінність диванів та крісел від корпусних меблів. Коли потрібна реставрація м’яких меблів в Києві, ви можете виявити багато складнощів, пов’язаних з наявністю таких деталей.

Особливості ремонту старої м’яких меблів
Ремонт старих м'яких меблів

Принцип відновлення металевих, пластикових або дерев’яних частин м’яких меблів не відрізняється від налагодження подібного роду складових корпусного меблювання. Втім, ця робота передбачає розбір виробу, а це необхідність зняти оббивку. Якщо оббивний матеріал не потребує відновлення або заміни, то його необхідно обережно зняти і зберігати акуратно, щоб не пошкодити цілісність. Довірити цей кропіткий етап ремонту старих м’яких меблів краще професійним рукам майстрів.

Оновлення оббивки – перетяжка потребує не тільки досвідчених майстрів, а й спеціального обладнання, за допомогою якого виконується процес – пресу для натягу покриття. Пристрій виконує наступні функції:

  • надає рівномірне стиснення пружин або поролону;
  • допомагає рівномірно закріпити матеріал без перекосів і загинів.

Якщо потрібен косметичний ремонт, то для поновлення досить зробити хімічну чистку покриття, а також поліпшити набивний матеріал. Для цього набивка виймається і очищається, а при необхідності доповнюється або замінюється новою. Незначні дефекти покриття усуваються в ході ремонтних робіт, при цьому, якщо пошкодження занадто істотні, то доцільніше провести заміну.

У сучасному виробництві м’яких меблів стали частіше використовувати латексну губку і поролон, а це збільшує термін служби і полегшує відновлення виробів. Ремонтують металеві елементи в основному при перевищенні навантажень або тривалому використанні, страждають від цього:

  • пружини;
  • металеві сітки.

Ослаблені пружини замінюють, ті, що зберегли пружність – залишають. Металеву сітку заново натягують, якщо прийшла в непридатність – змінюють.

При ремонті старих м’яких меблів потрібно набагато менше часу і грошових витрат ніж для пошуку і покупки добротних нових меблів. При виникненні питань звертайтеся – допоможемо швидко і якісно повернути вашому меблюванню презентабельний вигляд.