Ремонт, реставрація старих меблів

Старі меблі – це не тільки предмети інтер’єру, але і свідки багатьох подій в житті людини. Особливо старше покоління дбайливо шанує і зберігає їх, як частинку, чогось особливого, що пішло у минуле. Крім того, старими меблями можна назвати й антикваріат, тому, що зараз такі речі дуже цінуються і вважаються ознакою гарного смаку і заможності. Можливо, меблі мають вже не такий гарний вигляд, як раніше, але головне те, що вони зберегли «душу», а зовнішній вигляд поправить майстерня «Kosair». Якраз в таких випадках відмінно підійде послуга ремонт, реставрація старих меблів.

Ремонт реставрація старих меблів

«Kosair» надає наступні напрямки ремонту, реставрації старих меблів:

  • Часткова реставрація (фрагментарна): оновлення покриття і його полірування, закладення тріщин, сколів і подряпин, робота з невеликими поломками.
  • Повний ремонт (при явних дефектах і пошкодження): розбір меблів (по можливості), відновлення всіх зламаних або загублених деталей, лагодження або зміцнення каркасу, проводиться ошкурювання дерев’яних елементів, покриття ґрунтовкою та іншими розчинами, нанесення якісної фарби та лаку.
  • Перетяжка – заміна оббивного матеріалу і наповнювача, використовується під час ремонту та реставрації м’яких меблів: диванів, крісел, стільців, пуфів і т.д, що дозволяє відновити форму, пружність, м’якість і зручність.
  • Відновлення декоративних елементів. Найчастіше в старовинних меблях переважають: кисті, позолота, візерунки, різьблення, стилізовані фігури. Цією непростою і вузькоспеціалізованою роботою займаються тільки ліцензовані реставратори.

Часто ремонт старих м’яких меблів в Києві супроводжуються труднощами, щоб їх подолати важливо мати відповідний досвід. Іноді поверхневий ремонт не вирішує всі питання, тому необхідно повністю замінювати один елемент конструкції або ж кілька.

Якщо деталь збереглася цілою або від неї залишилася хоча б частина кріплення, існує техніка нарощування або ж вдаються до склейки епоксидним клеєм. У разі, якщо відповідну деталь неможливо відремонтувати, наші майстри здатні виготовити нову, ідентичну оригіналу частину.

Старовинні меблі – це справжній скарб, витвір мистецтва, виконаний майстрами своєї справи в минулому, тому ремонт і реставрацію у теперішньому часі необхідно доручати, також тільки професіоналам.