Ремонт, реставрація, перетяжка меблів

Фірма Kosair поряд з усіма роботами окремо, виконує ремонт, реставрацію, перетяжку меблів одночасно. Оскільки зустрічається меблі, які зовсім не функціонують: зламана фурнітура або проломлений каркас, наповнювач продавлений, а про оббивку можна навіть нічого не казати, вона або роздерта, або збереглася лише частково. Для нашої компанії не проблема провести комплексну роботу, адже це те, чим ми займаємось вже понад 10 років і успішно справляємось.

Кожен предмет меблів має свої особливості, але все ж ремонт, реставрація, перетяжка меблів в основному охоплює такі етапи:

Ремонт, реставрація, перетяжка меблів
  • По можливості необхідно повністю розібрати конструкцію на окремі складові, розмістити їх по пакетах або коробок, обов’язково підписуючи їх.
  • Потім робота переходить до дерев’яного комплектування. Якщо вони в нормальному стані, їх просто ошкурюють, однак якщо вони зламані або є інші пошкодження, проводиться лагодження або реконструкція за наявним зразком.
  • Вже після цього облагороджують поверхню, позбавляючись подряпин, тріщин, сколів і відшарувань. Для цього в хід йдуть: затирання, шпаклівки, віск або меблеві маркери.
  • Потрібно повторно вирівняти поверхню з використанням делікатного наждачного паперу і відполірувати, також на цій стадії відбувається ґрунтовка, але це не завжди потрібно.
  • І, нарешті, за вибором клієнта наноситься: лак, масло, морилка або віск. Ще якщо існує бажання повністю переробити виріб, його фарбують або покривають емаллю.
  • Тепер всю конструкції необхідно зібрати, за винятком фурнітури через те, що її встановлюють в самому кінці. Також цей етап супроводжується ремонтом або заміною механізмів.
  • По завершенню робіт з каркасними складовими конструкції, відбувається перехід до перетягування, якщо це м’які меблі. Безпосередньо перед оббивкою необхідно замінити внутрішнє наповнення.
  • Наступний етап – це повна або часткова заміна оббивки. У нас є безліч текстурних та кольорових комбінацій.
  • Слідом ставляться на місце всі дрібні деталі й фурнітура, після чого процес по ремонту, реставрації та перетягування меблів завершений.

Таким чином, будь-які меблі можуть знову знайти свою молодість, просто замовте ремонт м’яких меблів в києві вкомпанї «Kosair». Все наше багаторічне існування на меблевому ринку України направлено на поліпшення і відновлення якості вашого меблювання.