Перетяжка шкіряних м’яких меблів

Шкіряні меблі міцно закріпили свої позиції у сфері меблевого виробництва, адже вони підкреслюють аристократичність, статусність і являються нестаріючою класикою. Все ж необхідно пам’ятати, що меблі зі шкіряним покриттям мають свої терміни експлуатації. Багато факторів впливають на втрату зовнішнього вигляду: утворення плям, загальне забруднення, втрата кольору, поява потертостей, прожогів, розрізів або тріщин на шкіряній оббивці. Можливо також те, що ви зробили ремонт в приміщенні, а старий предмет дизайну не вписується в новий інтер’єр. Однак все це не привід засмучуватися, оскільки перетяжка шкіряних м’яких меблів в Kosair може легко перевтілити ваше меблювання.

Перетяжка шкіряних м'яких меблів, Київ

Натуральна шкіра заслужено завоювала статус надійного і довговічного оббивного матеріалу завдяки Філіпу Дормеру Стенхоупу, 4-му графу Честерфілду – законодавцю появи першого дивана шкіряного типу ще в ХІХ столітті. Багато наших клієнтів продовжують вибирати саме цей матеріал за його:

  • екологічно чисте полімерне покриття (що не викликає алергії);
  • високу якість (натуральна шкіра перевершує більшість матеріалів безпечністю та приємним зовнішнім виглядом);
  • зносостійкість;
  • легкість у догляді.

Безперечно, перетяжка шкіряних м’яких меблів – складний і трудомісткий процес, який вимагає високої майстерності та крайньої делікатності з використанням спеціальних інструментів. Найбільш популярною і поширеною сировиною для вироблення меблів є шкіра ВРХ, вона володіє високими стандартами якості та доставляється постачальниками з України, Італії, Німеччини, Ізраїлю та Бельгії.

У нас є різноманітний спектр кольорів, фактур, щільності на будь-який смак. Вся наша продукція проходить спеціальну обробку, що дозволяє шкірі не зношуватися в короткі терміни, крім того на всі наші роботи ми надаємо гарантію якості. Майстерня Kosair працює не тільки в цеху, але й у клієнтів вдома, щоб вони мали можливість контролювати весь процес перетяжки та вносити свої поправки.

Оздоблення м’яких меблів шкірою здійснюється в кілька етапів:

  • зняття зношеної тканини;
  • розкрій нового покриття, зшивання лекал;
  • ремонт каркасу;
  • установка нових чохлів.

Компанія Kosair відповідає всім нормам і стандартам якості вже понад десять років, щоб навіть в такій нелегкій справі, як перетяжка м’яких меблів шкірою Київ ви були спокійні та задоволені досконально виконаним завданням.