Перетяжка шкіряних меблів

Шикарно і дорого виглядає шкіряне меблювання, при цьому, якщо неправильно за ним доглядати, виникають пошкодження, які звичайною хімчисткою не прибрати. Для усунення різних видів ушкоджень та поновлення оббивки використовують перетяжку шкіряних меблів. Це в свою чергу, економить бюджет захищаючи від покупки нового гарнітура.

Економічно вигідна перетяжка шкіряних меблів
Перетяжка шкіряних меблів

Використовуючи при ремонті шкіру, повертаємо міцність і красу меблям, які прослужать ще багато років. Якщо ж повна перетяжка шкіряних меблів дорога, то можна зробити більш бюджетний варіант – використати комбінування шкіри з матеріалами ідентичної міцності:

 • шкірзамінником;
 • шенілом;
 • гобеленом;
 • жакардом;
 • флоком.

Обтягують ними задню стінку і виворітні частини, які не видно. Майстер допоможе визначитися з колірним співвідношенням, для найбільш гармонійного рішення інтер’єрного дизайну.

Перетяжка шкіряних меблів включає в себе наступні етапи:

 1. Демонтаж (розбирання).
 2. Зняття оббивки.
 3. Виготовлення нової оббивки (для зразка використовуються старі деталі).
 4. При необхідності – демонтаж старого наповнювача і установка нового.
 5. Натяжка нової оббивки.
 6. Складання меблів.

Всі вищевказані етапи повинні проводити професійні працівники. Щоб не було розчарування підсумками виконаної роботи.

 Для початку потрібно акуратно розібрати меблі і зняти з них оббивку, щоб потім була можливість викроїти нові деталі. Викроювати нову оббивку потрібно з правильними припущеннями для гарної усадки вже скроєної поверхні. Натягувати не надто слабо – матеріал провісне і зморщиться, а також не надто туго – потреться і деформується. Збірка проводиться в чіткому порядку, зворотному розбиранню, щоб не виявити зайвих деталей в кінці роботи.

Ви будете приємно здивовані такими кардинальними змінами в результаті виконаних маніпуляцій і оціните мінімальні вкладення в порівнянні з отриманими розкішними добротними меблями. Ми зробимо все від нас залежне, якісно і швидко, якщо ви замовите у нас таку послугу як перетяжка м’яких меблів шкірою, Київ.