Перетяжка старих м’яких меблів: секрет довголіття інтер’єру

М’яке меблювання є в будь-якому житловому приміщенні. Воно створює особливий затишок і комфорт, проте з часом втрачає естетичну привабливість. Зношується обшивка, відвалюється фурнітура, облазить покриття дерев’яних частин. На допомогу прийде перетяжка старих м’яких меблів: вона повертає прекрасний зовнішній вигляд і продовжує життя диванів, крісел і стільців.

перетяжка старих м'яких меблів
Коли потрібна перетяжка м’яких меблів

Меблі, виготовлені з масиву дуба, сосни та інших цінних порід дерева, володіє високою цінністю і служить довгі роки. В цьому випадку перетяжка особливо актуальна. Отримавши нову обшивку, ваш улюблений диван прослужить ще багато часу.

Втім, перетяжка старих м’яких меблів актуальна і як дизайнерське рішення. Наприклад, ви хочете оновити інтер’єр, але в цілях економії не купуєте дорогі м’які меблі. Що робити? Звичайно, перетягнути старі дивани і крісла. Вибравши нову тканину або шкіру, ви відновите внутрішнє оздоблення і навіть отримаєте унікальні, зроблені по вашому дизайну, елементи інтер’єру. А якщо хочеться кардинально змінити вигляд улюбленого крісла, з новою оббивкою додайте декоративні елементи.

Як перетягують старі м’які меблі

Весь процес проходить за таким алгоритмом:

  • Демонтаж старої оббивки, при необхідності розбирання деталей, що заважають зняти тканину.
  • При необхідності знімають наповнювач і замінюють його новим, щоб відновити геометрію вироби.
  • Перетягування меблів новою оббивкою.
  • Фінальна збірка виробу, прикручування дрібних деталей і фурнітури.

Перетяжка не займає багато часу і дозволяє в стислі терміни отримати свій улюблений диван або крісло.

Перетягувати старі м’які меблі або купувати нові?

Перетяжка має ряд переваг в порівнянні з покупкою нових меблів. Серед них:

  • Економія. Перетягнути меблі виходить дешевше, ніж купити нові, якщо мова йде про порівняну якість.
  • Збереження улюблених предметів інтер’єру. Ваш диван – улюблене місце відпочинку, адже на ньому так м’яко і зручно? Нема чого його викидати, перетяжка повністю збереже його ергономіку.
  • Можливість відчути себе дизайнером. Ви самі вибираєте матеріали для перетяжки, створюючи унікальний стиль.

Замовляючи ремонт старих м’яких меблів, Київ, важливо пам’ятати про якість використовуваних матеріалів.  Вибирайте екологічно чисті, безпечні для здоров’я і довговічні матеріали – такий вибір подарує гарні враження від оновлених меблів.