Перетяжка м’яких меблів шкірою

Перетяжка м’яких меблів — прекрасний спосіб продовжити життя улюблених предметів інтер’єру. Якщо ви вирішили оновити дорогі серцю дивани та крісла, потрібно вибрати матеріали для оббивки. Одним з найбільш довговічних і респектабельних матеріалів є натуральна шкіра.

Вона завжди вважалася ознакою вишуканого інтер’єру і високого статусу власника. Перетворити можна навіть старі меблі: досить зняти стару тканинну оббивку і перетягнути вироби шкірою. Це секрет довголіття антикварних меблів, що вимагають реставрації.

Перетяжка м'яких меблів шкірою

Шкіра підходить для перетяжки різних меблів: диванів, крісел, стільців, узголів’їв ліжок. Шкіряна оббивка легко відчищається від забруднень, тому вам не доведеться присвячувати прибиранню довгі години. Щоб сидіти на такому дивані було комфортніше, на шкіру наносять пропитку, яка допоможе вашій спині не пітніти від дотику до глянцевого покриття.

Як перетягують меблі шкірою

Для перетяжки м’яких меблів шкірою необхідно вибрати правильний матеріал. Не варто вибирати дуже товсту шкіру — зазвичай вистачає товщини до 3 мм. Тонка шкіра краще піддається натягу, краще тримає форму і не настовбурчується на кутах та стиках.

Сам процес перетяжки шкірою більш складний, ніж робота з тканиною, з чого випливає висока вартість такої роботи. Шкіра — делікатний матеріал, який не терпить шпильок і гострих олівців, які залишають сліди на її поверхні. Розкрій і обрізка шкіри вимагають особливої ​​уваги, також слід уникати занадто сильного натягу — шкіра рветься або некрасиво розтягується на самому видному місці.

Дизайнерські рішення зі шкірою

Перетяжка м’яких меблів шкірою відкриває великі можливості для створення унікального дизайну. Якщо вам хочеться нанести на шкіру малюнок, візерунок або іншу символіку, то вам доступні різні варіанти.

  • Нанесення узору акриловою фарбою.
  • Тиснення, створення рельєфних орнаментів.
  • Випалювання зображення лазером.
  • Друк на шкірі.

Сучасні технології відкривають простір для персоналізації. Творіть, створюйте неперевершений дизайн і насолоджуйтеся особливим затишком в своїх оселях — перетяжка м’яких меблів шкірою в цьому допоможе.

Не поспішайте викидати з квартири старі меблі, якщо вони виготовлені ​​з хороших матеріалів — дорогих пород дерева, міцного металу. Перетяжка м’яких меблів шкірою в Києві здатна вдихнути друге життя в застарілі крісла, стільці, дивани та інші елементи інтер’єру, де є м’які частини.