Перетяжка м’яких меблів фото

Деякі люди до сих пір сумніваються – купувати новий диван або відреставрувати старий. А раптом щось піде не так і результат виявиться зовсім не той, що очікували? І чи така гарна перетяжка м’яких меблів? Фото до і після ремонту продемонструють вам, яке диво можна створити зі старого просадженого крісла і обдертого м’якого куточка!

Перетяжка м'яких меблів фото, Київ
Перетяжка м’яких меблів: фото і переваги

Збиралися відвезти старий диван на дачу, але в останній момент задумалися? Може все ж відремонтувати, підібрати оббивку, яка буде гармонійно виглядати на тлі свіжого дорогого ремонту? Адже колись диван був непоганий і прекрасно служив всі ці роки. У нього зручні підлокітники і спинка прекрасно підтримує тіло, яке втомилося після довгого робочого дня, допомагаючи розслабитися.

Просто оббивка зносилася, кіт злегка обшарпав боковини, нетверезий гість пропалив сидіння сигаретою, але це майже не помітно і можна прикрити чохлом. Ось тільки лежати на ньому незручно стало – пружини відчуваються кожною клітиною спини. Якщо прибрати всі ці недоліки, замінити пружинний блок і оновити поролон, то все буде прекрасно, і грошей багато не витратиш, як на новий куточок.

Перетяжка та реставрація м’яких меблів, фото робіт до і після ремонту – зробіть собі справжній подарунок. Адже наші майстри не тільки відновлять функціональність старого дивана до рівня фабричного, а й при бажанні допоможуть повністю видозмінити дизайн. Якщо дизайн вашої меблів застарів, ми оновимо його, перетворивши в стильний предмет інтер’єру, який відповідає вимогам сучасної моди.

Замовляючи професійний ремонт у нас, ви економите гроші, адже купівля нового гарнітура обійдеться дорожче в рази. Якщо ви збиралися брати меблі в кредит, підрахуйте, скільки виплат за відсотками вдасться зберегти. Крім цього, ви отримуєте оновлений дизайн, що перетворює диван в абсолютно нову річ.

Знаючи про ці суттєві переваги, чи варто відмовлятися від майстерної перетяжки м’яких меблів? Подивіться ще раз на фото перетворення старих диванів і крісел. Невже не вражає? Наші фахівці зроблять все в кращому вигляді, щоб ви змогли насолоджуватися якісними меблями довгі роки.