Оббивка і перетяжка м’яких меблів

Старі меблі — це не лише улюблені серцю предмети інтер’єру. Вони зберігають історію вашого будинку, спогади, приємні моменти. Коли м’які меблі втрачає привабливий зовнішній вигляд, зовсім не обов’язково їх викидати. Поліпшити дизайн і відновити старі вироби допоможе оббивка і перетяжка м’яких меблів.

оббивка і перетяжка м'яких меблів

Послуга з відновлення старих меблів затребувана, тому що економить ваші гроші і робить зі старих диванів або крісел справжні витвори мистецтва. Відновити форму дивана, оновити покриття, додати декоративні елементи — все це можливо з перетяжкою м’яких меблів.

Якими матеріалами перетягують старі меблі

Компанія Kosair використовує тільки сертифіковані і перевірені матеріали, повністю безпечні для здоров’я людини і навколишнього середовища. Для перетяжки підходить велика кількість матеріалів:

  • Різні тканини. Наприклад, велюр, флок, мікрофібра і багато інших.
  • Натуральна шкіра.
  • Дермантин або штучна шкіра.

Фахівці Kosair мають багаторічний досвід роботи по оббивці і перетяжці м’яких меблів, використовують професійне обладнання та надають гарантію на виконані роботи.

Декорації при перетяжки м’яких меблів

Оббивка і перетяжка м’яких  меблів — хороший привід прикрасити старі дивани або крісла декоративними елементами. При замовленні робіт по оббивці і перетяжці м’яких меблів можна змінити фурнітуру або додати нові елементи: наприклад, прикрасити подушками улюблений диван або зробити м’які нашивки на підлокітники зручного крісла.

Надати меблям вишуканості і респектабельності допоможе популярна стяжка «Капітоне», або каретна стяжка. Цей вид декору з’явився ще в XVIII столітті і користується популярністю і в наш час. Така стяжка прекрасно виглядає на шкірі, оксамиті, велюрі та інших тканинах.

Коли потрібна перетяжка м’яких меблів

Якщо зовнішній вигляд меблів більше не радує, вони втратили форму або покриття потріскалось — прийшов час звернутися у фірму Kosair і замовити оббивку і перетяжку м’яких меблів. Послуга дозволяє зробити такі роботи:

  • Повна або часткова заміна оббивки.
  • Заміна внутрішнього наповнювача.
  • Відновлення або заміна пружин.
  • Ремонт каркаса, несучої конструкції.
  • Заміна фурнітури, додавання декору.
  • Вибір нового дизайну.

Десятирічний досвід робить підприємство Kosair надійним партнером і ви сміливо можете замовити у нас ремонт м’яких меблів в Києві. Замовлення виконуються в короткі терміни і з гарантією якості.