Заміна наповнювача меблів
При підборі меблювання потрібно придивлятися не лише до того як воно виглядає, а також має значення, що у нього всередині. Згодом м’який наповнювач в меблюванні дає усадку. Цей нюанс знижує презентабельність гарнітура, а також псує інтер’єр. Щоб виправити цю неприємність, потрібно замінити наповнювач меблів.
Коли проводиться заміна наповнювача меблів

Щоб повернути розкіш і респектабельний вигляд гарнітуру, просідання виправляють частковою або повною заміною наповнювача меблів.
Для чого ж застосовують наповнювач? Він рівномірно розподіляє навантаження, а також забезпечує комфорт. Розділяється на 2 групи – пружинний та безпружинний.
Пружинний – незалежний «Pocket spring», залежний “Боннель”. Плюсами дану конструкцію наділяє:
- ортопедичний ефект;
- тривала служба, в середньому 7-10 років;
- якісний повітрообмін;
- легке витримування великого ваги.
До мінусів можна віднести:
- можливе утворення скрипу через деякий час;
- дорогий ремонт
Безпружинний – синтепон, холлофайбер, пінополіуретан, поролон, латекс, дюрафил, синтепух, повсть, периотек, струттофайбер, ватин. Безпружинний можна розділити по тривалості використання:
- 20 років – латекс;
- 10 років – струттофайбер, периотек, дюрафил;
- від 5-10 років – пінополіуретан, холлофайбер;
- від 3-5 років – поролон.
У виробництві меблів комбінують декілька видів наповнювачів, за допомогою яких домагаються оптимізованих показників комфортної зручності в відповідності якості та ціни. Знаючи ці особливості, можна припустити, коли буде потрібен косметичний ремонт.
Заміна наповнювача меблів у Києві захистить вас від покупки нових меблів, а це заощадить бюджет фірми, сім’ї. Заміну можливо зробити безпосередньо на місці розміщення меблів, що вимагають косметичного ремонту, а також у нас в майстерні. Замовляйте виїзд майстра для огляду, підбору матеріалів, оцінки, і ми зробимо все можливе, щоб ви залишилися задоволені нашою роботою. Старі меблі здобудуть новий модний дизайн і будуть виглядати зовсім по-новому.