Відновлення старого дивану

Чи можливо відновити зношену мебель, до того стану, як ніби вона тільки з магазину, або все ж простіше купити нову? Щоб отримати відповідь, потрібно звернути увагу який ступінь зношеності, наявні пошкодження, що можливо виправити відновленням старого дивану.

Чи потрібно відновлювати старий диван
Відновлення старого дивану

Щоб в будинку з’явився неповторний, стильний і шикарний предмет інтер’єру, не обов’язково купувати нові меблі, досить оновити вже наявні. Плюс вибору цього методу в тому, що немає обмеження у виборі матеріалу для оббивки. Тут політ фантазії обмежений тільки бюджетними коштами чи кваліфікацією майстра, що втілить в життя ваші ідеї по перевтіленню. Для отримання результату, який задовольняє всі вимоги, потрібно звернутися до фахівця, який технічно грамотно зробить відновлення і всі супутні роботи. Наприклад заміна наповнювача меблів, Київ – це не просто виконання поставленого завдання а й задоволення самої досвідченої категорії замовників.Вибираючи майстерню потрібно звертати увагу:

  • якість виконаних послуг;
  • відповідність термінів;
  • кількість виконаних робіт;
  • якість матеріалів, використовуваних при реконструкції меблювання;
  • наявність гарантії – договору;
  • які у майстерні канали для зв’язку: інтернет-сайт, актуальні телефони, наявність адреси розташування юридичної особи.

Ці застереження убезпечать від звернення до непрофесійних фірм «одноденок», які відновлення старого дивану проводять з порушенням встановлених технологій, а це ризик заплатити гроші за неякісну роботу.

Можливо придбання нових меблів приємніше, але ремонт дивану по задуманому дизайнерському рішенню – набагато раціональніше. Замовляйте відновлення у фахівців майстерні KOSAIR – отримаєте максимум творчості, ексклюзивності при адекватній ціновій політиці. Для клієнтів розроблена послуга з придбання сертифікатів з 50% передоплатою (друга половина оплачується за фактом виконання робіт):

  • сертифікат на перетяжку дивана-єврокнижки;
  • сертифікат на ремонт крісла-ліжка.

Звертайтеся – індивідуальний підхід при високій якості гарантований, а зекономлені кошти можна витратити на подарунки для близьких!