Реставрація і ремонт меблів

Реставрація і ремонт меблів, Київ

Подивитись більше робіт реставрації і ремонту меблів

Чи не бажаєте розставатися з бабусиним диваном? Хоча він давно втратив привабливий зовнішній вигляд, пам’ять про щасливі моменти дитинства утримує вас від пориву викинути софу на смітник? Ми допоможемо вдихнути нове життя в віджилі своє дивани, крісла, стільці, шафи, комоди, тому що реставрація і відновлення старих меблів – наша спеціалізація.

Якісні меблі служать довго, але зберегти первинний вигляд оббивки і дерев’яних елементів проблематично. Згодом тканини зношуються, шкіра витирається і тріскається, наповнювачі деформуються, з’являються тріщини, відколи, подряпини і потертості. Меблі виглядають непривабливо і у власника виникає єдине бажання – викинути мотлох і купитинові і сучасні предмети інтер’єру.

Але чи правильно так вчиняти? Старовинні меблі виготовлялися вручну з дорогих сортів деревини. Вони мають художні елементи в оформленні, красиво підібрані текстури і фурнітуру. Сучасні меблі сильно програють антикваріату, тому що все частіше для їх виготовлення використовуються композитні матеріали, полімери, а не живий дерев’яний масив.

Розумніше і оптимальніше відновити старі меблі. По-перше, так ви збережете спогади проминуле, по-друге, продемонструєте свій художній смак, унікальність і належність до еліти, по-третє, реставрація та ремонт обійдуться дешевше, ніж покупка нових меблів.

Наші фахівці готові зробити це для вас. Всі роботи виконуються вручну, щоб не пропустити жодної деталі. Кваліфікація наших майстрів підтверджена дипломами та зразками раніше відреставрованих меблів. Роботи виконуються на дому замовника (якщо потрібен незначний фрагментарний ремонт) або в нашій майстерні. У підсумку ви отримаєте красиві і добротні меблі, які стануть прикрасою вашого будинку.

Просто зателефонуйте нам, і старовинні меблі заграють новими кольорами, радуючи око і доставляючи задоволення від використання.