Перетяжка меблів

Перетяжка меблів, Київ

Подивитись більше робіт по перетяжці меблів

Оббивка на вашому улюбленому дивані пошкоджена, а пружини впиваються в тіло? Стільці з обіднього гарнітуру не вписуються в оновлений інтер’єр їдальні? Підлокітники на кріслах затерлися до дірок, а бічну обшивку зіпсували домашні улюбленці? Ми знаємо, як виправити ситуацію і повернути вашим меблям привабливий вигляд і колишню комфортність! Перетяжка меблів – це те, що наші майстри роблять з любов’ю і особливою ретельністю.

Ми пропонуємо:

  • заміну оббивки, наповнювачів, пружинного блоку, фурнітури
  • зміна дизайну, підбір декору
  • відновлення підлокітників, зміцнення, поліпшення зовнішнього вигляду.

У підсумку ви отримуєте оновлені меблі, які виглядають, як нові. Для роботи використовуються якісні матеріали та комплектуючі. Допомагаємо підібрати тканини або шкіру для оббивки з великого асортименту, який налічує сотні різноманітних кольорів і фактур.

Вартість перетяжки розраховується індивідуально і залежить від комплексу робіт, необхідних для відновлення. Але в будь-якому випадку ремонт з матеріалами обійдеться в 2-3 рази дешевше, ніж покупка нових меблів. Навіщо витрачати гроші на нові предмети інтер’єру, якщо можна оновити звичні речі і зробити їх навіть краще, ніж було спочатку.

Зв’яжіться з нами і отримайте детальну інформацію про перелік послуг з перетяжки і ціни. Ви будете здивовані, скільки можна заощадити, якщо віддати перевагу відновленню, а не купівлі нових меблів. Ми робимо свою роботу якісно і в короткі терміни, а наші клієнти завжди повертаються, щоб зробити нове замовлення. Досить роздумувати, телефонуйте прямо зараз!